Přírodní spalovač tuků pro zvýšení imunity

 • List icon

  Podporuje hubnutí

 • List icon

  Zvyšuje imunitní funkci silnými antioxidanty

 • List icon

  Spaluje tělesný tuk a snižuje riziko chronických onemocnění

 • List icon

  Zabraňuje tvorbě nadměrného cholesterolu

Quality mark image Quality mark image Quality mark image
Product image
Doctor image

Proč je nadváha nebezpečná?

Warning symptoms image

Oslabení imunitního systému

Warning symptoms image

Obezita

Warning symptoms image

Cukrovka

Warning symptoms image

Cévní ateroskleróza

Warning symptoms image

Hypertenze

Warning symptoms image

Srdeční selhání

Warning symptoms image

Bronchiální astma

Warning symptoms image

Chronická obstrukční plicní nemoc

Nepozorný přístup k vašemu zdraví může vést k nepředvídatelným následkům! Tato onemocnění mohou zvýšit riziko respiračních virových infekcí.

Rizikové faktory

People with bad symptoms

Sedavý životní styl

People with bad symptoms

Stres a úzkost

People with bad symptoms

Věk nad 50 let

People with bad symptoms

Špatné stravovací návyky

Women with heave weight image

O problému

Nadváha a obezita snižují imunitu

Vědci z Bostonské univerzity vystopovali souvislost mezi obezitou a imunitní dysfunkcí. Vědci dospěli k závěru, že klíčovým spojením při oslabení imunitního systému je zvýšená hladina volných mastných kyselin a faktor nekrózy nádorů. Nadbytečný tuk ovlivňuje imunitní systém dvěma způsoby: zaprvé, tuky jsou dodavateli volných radikálů, způsobuje destrukci buněk a tkání, mutace a aterosklerózu; zadruhé, tuky přímo potlačují imunitní odpověď, čímž snižují obranyschopnost těla.

 • Podle nejnovějších údajů má v Evropské unii 30–70% dospělých nadváhu a 10–30% obézních.
 • Od roku 1975 do roku 2016 se počet obézních lidí na celém světě více než ztrojnásobil.
 • People icon
  30-70%
  10-30%
Image with problems in your body

Jak funguje Slim4vit?

Výsledky výzkumu ukázaly účinnost přípravku Slim4vit při používání kurzu

Labaratory image
How slim4vit work in our body

Při minimálním kurzu - 30 dní

Díky pektinům v kompozici, které se v kombinaci s tekutinami přeměňují na výživnou hmotu v gelovém stavu, se žaludek plní. To výrazně snižuje chuť k jídlu. Eliminuje zvyk přejídat se.

How slim4vit work in our body

Standardní kurz - 90 dní

Má stimulační účinek, dodává spoustu vitální energie. Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a antioxidantů funguje jako imunomodulátor, který zvyšuje imunitu.

How slim4vit work in our body

S prémiovým kurzem - 150 dní

Proces spalování tukových zásob probíhá postupně. Dochází ke stimulaci metabolismu na buněčné úrovni. Zabraňuje tvorbě nadměrného množství cholesterolu, snižuje jeho procento.

Názor nezávislých odborníků

Expert image

Agatha Conté

«Vědecké studie ukazují, že nadváha přímo ovlivňuje všechny životně důležité orgány, což se projevuje tím nejškodlivějším způsobem na imunitním systému.


S věkem se zhoršují zdravotní problémy spojené s nadváhou: metabolismus se začíná měnit, dochází k fyziologickému stárnutí a zpomaluje se činnost všech tělesných systémů. Rychlost metabolismu klesá s věkem přibližně o 1–2% po 40 letech, takže existuje riziko nadváhy a obezity


Dochází k energetické nerovnováze, při které kalorický obsah stravy převyšuje energetické nároky těla. Přebytek tukové tkáně, která je sama o sobě endokrinním orgánem, snižuje metabolismus a způsobuje začarovaný kruh».

Expert image

Adolfo Cavalli

«Každý rok zemře nejméně 2,8 milionu lidí na nadváhu a obezitu.


Spolu se zvýšením indexu tělesné hmotnosti se zvyšuje riziko vzniku srdečních chorob, cévní mozkové příhody a cukrovky. Imunitní systém dospělých, kteří mají jakékoli chronické onemocnění, je méně schopen zvládnout virové infekce. Cukrovka nebo kardiovaskulární onemocnění vede k závažnějším onemocněním a závažnějším komplikacím.


Proto doporučuji všem svým pacientům udržovat BMI v normálním věkovém rozmezí pomocí přírodních léků».

Expert image

Beatrice Carbone

«Populační studie ukázaly, že u obézních lidí je větší pravděpodobnost vzniku sekundárních infekcí a komplikací, jako je sepse a zápal plic.


Obecně obezita zvyšuje riziko bakteriálních a virových infekcí. Proto je důležité si uvědomit, že nadváha je přímo a nepřímo spojena se zhoršeným zdravím, včetně imunitního systému. Proto lze riziko respiračních onemocnění významně snížit spuštěním programu hubnutí. Také doporučuji provádět změny životního stylu, včetně stravy a fyzické aktivity.


K takové restrukturalizaci musí nejprve dojít ve vaší mysli, aby bylo možné dodržovat zdravý životní styl po celý život».

Slim4vit
Pečlivě vybraná kombinace ingrediencí pro hubnutí a podporu imunity

Slim4vit component image

Garcinia cambogia

Spaluje tělesný tuk. Ovlivňuje mozkové receptory a blokuje touhu nekontrolovatelně konzumovat sladká a škrobová jídla. Zabraňuje tvorbě nadměrného množství cholesterolu, snižuje jeho procento. Stimuluje produkci serotoninu. Zlepšuje celkově pozitivní přístup.

Slim4vit component image

Semena guarany

Snižuje hlad bez psychického nepohodlí. Pomáhá předcházet ateroskleróze. Guarana zlepšuje metabolismus v těle, odstraňuje toxiny a přebytečnou tekutinu. Dodává vitalitu, má stimulační účinek. Jeho kompetentní použití může zlepšit celkové zdraví.

V Evropě nemá analogy

Vyhovuje normám kvality EU

Slim4vit component image

Extrakt z bobulí Acai

Je to silný antioxidant. Pomáhá snižovat hladinu škodlivého cholesterolu, normalizuje hladinu glukózy v krvi a předchází rozvoji ischemie a aterosklerózy. Zvyšuje imunitu. Působí blahodárně na stav nervového systému, eliminuje stres a minimalizuje riziko přejídání.

Slim4vit component image

Listy zeleného čaje

Výhody zeštíhlení díky zelenému čaji se připisují katechinům, které obsahuje. Obrovské množství vědeckých výzkumů potvrzuje, že listy zeleného čaje stimulují energetický metabolismus a jsou prospěšné pro hubnutí. Snižují množství vnitřního tuku a udržují dosaženou váhu.

Výsledky klinických studií

Vědci provedli klinické studie komplexu Slim4vit. Studie se zúčastnilo 23 564 lidí.

Někteří účastníci užívali Slim4vit po dobu tří měsíců.


Ostatní použili jiné metody hubnutí.

Slim4vit a diety

Snížená chuť k jídlu

Ztráta váhy

Zvyšení metabolismu

Zlepšení celkové pohody

Zpětná vazba od lidí, kterým již Slim4vit pomohl

Client image

Simona Mariani, 48 let

Během posledních několika let jsem přibrala 15 kg. A to nejen zasáhlo mou ženskou pýchu, ale také mělo nepříznivý vliv na mé celkové zdraví. Měla jsem dušnost, pocit neustálé únavy a deprese.Zkoušela jsem držet dietu, ale dlouho jsem nemohla vydržet.


Přítel mi poradil přírodní lék Slim4vit na hubnutí a udržení těla v dobré kondici. Brala jsem to po dobu 3 měsíců, všimla jsem si, že jsem začala jíst méně, není touha neustále něco žvýkat. Už jsem shodila 7 kg, paralelně cvičím každý den.


Cítila jsem nával síly, únava pominula.

Client image

Lia Marino, 57 let

S věkem jsem velmi ztloustla. Nejprve jsem se sáma snažila bojovat s nadváhou. Ale poté, když jsem to nezvládla, se obrátila na výživu. Odborník řekl, že imunita klesá s věkem, což také ovlivňuje index tělesné hmotnosti.


Doporučil mi přejít na nízkokalorickou dietu, více cvičit a po dobu šesti měsíců užívat doplněk stravy Slim4vit pro hubnutí a posílení imunity. Dodržovala jsem všechna doporučení lékaře a absolvovala kurz Slim4vit. Ztratil jsem 15 kg, moje trávení se zlepšilo.


Stala jsem se aktivnější a jak mi řekl můj výživový poradce, moje imunita se zvýšila.

Client image

Orlando Rossi, 60 let

Zvláště jsem se nebál nadváhy a nešel jsem k lékařům. Ale začal se cítit špatně, pohybovat se méně, jíst více.


A moje žena trvala na tom, abych zkusil Slim4vit, který už několik měsíců bere, zhubnul a začal se cítit mnohem lépe. Objednal jsem si minimální kurz na 30 dní, abych to vyzkoušel, i když jsem byl skeptický.


Bral jsem to 1 měsíc podle pokynů, dokud jsem si nevšiml, že jsem přestal přejídat, začal jíst zdravější jídlo, bylo to snazší. Objednal jsem si další kurz na 3 měsíce.

Client image

Gabriella Serra, 63 let

Můj manžel a já vždy sezónně užíváme vitamíny, abychom udrželi tón a náš věk je již solidní.


Musíte věnovat větší pozornost svému zdraví. A každý rok je třeba vyvinout další a další úsilí. Není to tak jednoduché, jako když jste byli mladí. Pili jsme stejné vitamínové komplexy, abychom zvýšili tonus, vitalitu a imunitu. A tentokrát jsem narazil na Slim4vit, který pomáhá nejen posílit imunitní systém, ale také snížit tělesnou hmotnost. Rozhodli jsme se to zkusit, protože můj manžel a já máme nadváhu.


Již třetí měsíc užíváme Slim4vit přísně podle pokynů. Cítíme se skvěle. Vitalita se zvýšila. Ztratila jsem 5 kg. Manžel - 3 kg!

Časté dotazy

Co je Slim4vit?

Slim4vit je komplex přírodních složek ke snížení tělesné hmotnosti a posílení imunity. Přírodní složky v produktu spalují tukové zásoby, blokují nutkání nekontrolovatelně konzumovat potraviny, zabraňují tvorbě nadměrného cholesterolu, zlepšují metabolismus a posilují imunitní a nervový systém.

Jak dlouho trvá, než dostanete Slim4vit, abyste dosáhli výsledků?

Záleží na tom, kolik kil navíc chcete zhubnout. Pro trvalý a dlouhodobý účinek se doporučuje optimální průběh - 6 měsíců. První výsledky lze vidět do měsíce: neodolatelná touha jíst zmizí. Je však lepší užívat Slim4vit po dobu nejméně tří měsíců.

Jak se Slim4vit liší od ostatních produktů na hubnutí?

Slim4vit vám neslibuje rychlý účinek za týden, protože plný účinek můžete očekávat až po přijetí kurzu. Slim4vit působí postupně a při dodržení pokynů k použití poskytuje požadovaný účinek. Tobolky zároveň pomáhají nejen zbavit se nadváhy, ale také posilují imunitní systém.

Jak mohu zaplatit za položku?

Zboží lze zaplatit dvěma způsoby: kartou při objednávce a v hotovosti při převzetí. Můžete si vybrat metodu, která je pro vás nejvhodnější.

Kolik stojí dodání produktu?

Při platbě kartou při objednávce produktu je doručení zdarma. Při platbě za objednávku v hotovosti při převzetí zboží je doručení zdarma při zakoupení kurzu produktu. Podrobnosti jsou individuálně projednány s operátorem.

Customer image

Jak kbjednat a obdržet Slim4vit?

Jak získat Slim4vit?

How order slim4vit image

Na našich webových stránkách necháte požadavek

How order slim4vit image

Náš specialista vás bude kontaktovat

How order slim4vit image

Odesíláme vaši objednávku

Bezkontaktní doručení: náš kurýr doručí zásilku, položí ji ke dveřím, odejde v bezpečné vzdálenosti. Balíček si vyzvednete, aniž byste ho kontaktovali

Dodávka po celé Evropě

 • Dodání proběhne do 2-3 nebo tří dnů od data objednávky.
 • Při platbě kartou při objednávce produktu je doručení zdarma.
 • Zaručujeme 100% anonymitu.
Anonymity icon

Zaručujeme 100% anonymitu

Slim4vit
Přírodní spalovač tuků pro zvýšení imunity

 • List icon

  Podporuje hubnutí

 • List icon

  Zvyšuje imunitní funkci silnými antioxidanty

 • List icon

  Spaluje tělesný tuk a snižuje riziko chronických onemocnění

 • List icon

  Zabraňuje tvorbě nadměrného cholesterolu

Product image

Nabídka je platná!

01 hodin
:
01minut
:
03vteřin
Stará cena:

2600 CZK

Nová cena:

1300 CZK

icon
icon
* 100% vrácení peněz při platbě kartou
Deliver type icon

Bezkontaktní doručení

Doprava zdarma při platbě online!

Podrobnosti s operátorem

Protect company icon Protect company icon Protect company icon
Protect company icon Protect company icon Protect company icon Protect company icon